Prosím, komentáře přidávejte již na mou novou stránku Ells.cz -

tato stránka už nebude aktualizována

Díky :-)

Recenze: Milníky na mé cestě

11. května 2011 v 19:52 | Ells |  Recenze na knihy
Název: Milníky na mé cestě / Miles to Go
Autorky: Miley Cyrus a Hilary Liftin
Počet stran: 273
Nakladatelství: Slovart
Rok vydání: 2010
Datum přečtení: 2011
Vazba: Měkká

Každý z nás má více stran. Kdo jsme - a kdo bychom měli být, pokud půjdeme za svými sny.

Když někdo řekne Miley Cyrus, tak si předstávím součást mého... dětství? Ne to není ono... Bylo to něco mezi teenagerem a dítětem. Ještě dnes od ní poslouchám písničky, ale můj hlavní vzor je jiný.
Předem upozorňuji, že to není pro lidi, kteří ji nemají rádi. Nevím proč, ale knížka se mi četla hladce i když to bylo vlastně o (ne)obyčejném životě holky z Tenesee. Miley má docela zajímavé myšlení a pohlíží na svět lépe než kdokoli jiný a bezvýznamný.

Samozřejmě v knize také popisuje období, kdy se chovala jako spratek (problémy s pletí), ale kdo se tak někdy nechoval? Já vůbec obdivuji člověka, kterému sláva nestoupne do hlavy (pokud nejsem tak naivní, že jí věřím naprosté hlouposti). Jenže takhle by svůj životopis mohlo popsat spoustu lidí. Já, vy a kdokoliv jiný i obyčejný. Každý má zajímavý život - ať už to ví nebo ne -, jen Miley toho možná prožila o trochu víc. Každý má život ve kterém má své vlastní oblíbené citáty, přání, touhy... a já nevím co všechno. Na Miley se mi nejvíce líbí, že dokáže pomáhat nemocným - určitě je to alespoň trochu pravda...

Na své 16. narozeniny uspořádala velkou party. Přišlo 5 000 lidí a na každém vybírala 250 dolarů. Celkem 1 000 000 dolarů. Jak s nimi naložila? Podle jejího tvrzení šly všechny peníze na neziskovou mládežnickou organizaci Youth Service America. Každý třetí by ty peníze utratil - alespoň podle lidí, které potkávám. Ale nebudu jen hovořit o její dobročinnosti.

Miley tvrdí, že všechny peníze z koncertů odchází na neznámý účet a také, že nemá žádné kreditky atd. Podle mě skoro každý viděl alespoň něco, co stálo Miley velké peníze (samozřejmě myslím pořád jako fanoušek). Můj názor tedy je že není úplně svatá, ale dobro se odvádět snaží.

Její původní jméno bylo Destiny Hope Cyrus (Osud Naděje). Jméno Miley vzniklo ze Smiley (Smíšek). Ano vím že jí doma skoro nikdy neříkali Destiny, ale nechat se přejmenovat na úřadě? Já bych to nikdy neudělala..., ale je fakt že má pro to důvod dostatečný (myslím). Je to její věc, ale já to stejně nikdy nepochopím. No nic. Teď si o mně říkejte, že jsem fanatik do Miley, ale mě se některé její písně vážně líbí.


Celkové hodnocení: 6/10


*Zdroj obálky: Bux.cz
*Zdroj druhého obrázku: Wikipedie
*Zdroj videa: YouTube
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Monroe Sawyer Adelaine Monroe Sawyer | Web | 12. května 2011 v 16:07 | Reagovat

Já jí upřímně nemám moc ráda, nevím proč, na jednu stranu mi přišla moc miloučká, až umělá, pak se z ní stala strašná dračice a to mi přišlo zase nepřirozené. Hannah Montana jsem díky stupiditě celého toho seriálu nesnášela úplně, ale určitě musí být zajímavé číst jak se na všechno dívá ona a neodsuzuju nikoho, komu.. sympatizuje?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama