Prosím, komentáře přidávejte již na mou novou stránku Ells.cz -

tato stránka už nebude aktualizována

Díky :-)

Vánoční řetězovka - čtvrtá část

18. prosince 2011 v 19:51 | Ells |  Vánoční řetězovka
Tuhle řetězovku pořádá Sue.

16. Dáváš a dostáváš na Vánoce dárky?
Jasně. Jen ne zabalené a všichni víme co dostaneme... Máma nechce abychom byli z dárků nešťastní... A dárky nedávám, protože si mamka s taťkou vždycky koupí, co potřebují... :)

17. Určitě jste si všimli, že Vánoční horečka je už v plném proudu, skoro od začátku listopadu. Kupuješ dárky v předstihu anebo těsně před Vánocemi?
Nekupuju dárky... :D Jak už jsem říkala, rodiče si je koupí v průběhu roku sami a přátelé? Nikdy jsem neměla takové, kteří by si se mnou vyměňovali dárky. Jsem vlk samotář a nejspíš to tak i po delší dobu zůstane... :/ Rozhodně lepší než se poflakovat s lidmi, kteří pijí alkohol a za zády se mi smějí... Na tohle jsem nikdy nebyla a na samotu jsem už zvyklá...

18. Jak vypadá váš stromeček? Máte ho laděný jednobarevně anebo takový mix?
Ještě ho nemáme postavený... Poslední roky ho stavíme co nejpozději... Taťka je líný ho stavět dopředu... :D Ale jinak ho máme hrozně pestrobarevný a řekla bych, že i trochu přeplácaný... Nám se však líbí... :) PS.: Potom přihodím fotku... :)

19. Jaký dárek nemůže pod stromečkem chýběť? /kniha se nepočítá :P/
Tak to teda nevím... :D Kromě knížky mě nic nenapadá... Ale vlastně jo! Společenské hry. Ne pro mě, ale pro bráchu. On je do nich hrozně zažraný a podržte se židle, protože jich má kolem 130. Ne, nedělám si srandu a ano, je to šílenec... Předtím se pobláznil do pexes a nasbíral jich 80...

20. Jaký nejvtipnější dárek jsi dostala?
Smějící se plyšovou plácačku... A to mi bylo 11! :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie Katie | Web | 19. prosince 2011 v 14:53 | Reagovat

130? :O Ou... :D Ty nemáš přátele? To je trochu blbý ne? My si navzájem vyměňujeme dárky už od 3. nebo 4. třídy. :) Ale pokud jsi samotářka.. :) Jinak aspoň neutratíš zbytečně peníze.
No a náš stromek je obrovský MIX různých ozdob, čokoládových figurek apod... Vlastně se mi nikdy moc nelíbil.. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama