Prosím, komentáře přidávejte již na mou novou stránku Ells.cz -

tato stránka už nebude aktualizována

Díky :-)

PLK-D: Knihy pro temné noci na chatě

23. července 2012 v 11:43 | Ells |  Potřeštěné letní kniho-dumání
Článek je součástí Potřeštěného letního kniho-dumání, které pořádá VeEee.

Tma jako v pytli, všichni okolo vás už dávno vesele spí, po celé chatě se sem tam zlověstně ozývá chrápání a vy sedíte u malého světýlka s knihou v ruce a prožíváte jedno dobrodružství za druhým. A zrovna v té nejstrašidelnější chvíli sebou divoce trhnete, protože venku zahouká sova. Sestavte seznam 5 knih, které byste četli i za té největší tmy, jen abyste si je přečetli a napište, proč jste si vybrali právě je.

*** *** *** *** ***

Jaké jsou moje knihy pro temné noci?

*** *** *** *** ***

Moc se omlouvám, ale mně dalo práci vyštrachat i ty čtyři knížky, které jsou takové... No, měkké mezi horory. Tu poslední už vážne nenajdu, i kdybych sebevíc chtěla. Já horory fakt nečtu.

1. Hunger Games: Aréna smrti

Není to horor, uznávám, ale já se při ní skutečně bála. Baála jsem se o Katniss. Bála jsem se o Peetu. Bála jsem se o Hurikána. Bála jsem se o Prim, její matku, Cinnu (i když až ve druhém dílu, ale oprávněně)... A o Routu. :'(
2. Horory na dobrou noc

Celkem příhodný název. A pro mě to byly horory, které jsem snesla, protože kdo by se bál vany nebo autobusu (ok, ten autobus byl FAKT děsivý)?

3. Pravá krev: Mrtví do soumraku

Tohle je horor fakt jenom trochu, ale rozhodně se u knihy dokážu bát.4. Zavržený

Já vím, já vím, už to tady bylo, ale dělám to proto, abych ten žebříček knih měla co nejdelší. A u Zavrženého jsem se fakt bála. Hlavně na závěr. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rodaw Rodaw | E-mail | Web | 24. července 2012 v 10:46 | Reagovat

První dvě knihy znám a souhlasím, především u té druhé :-)  :-)

2 Neriah Neriah | Web | 24. července 2012 v 15:20 | Reagovat

Já bych si přečetla asi něco od Stephena Kinga, i když bych se pak asi zbláznila strachy... :-) Normálně mi horory nevadí, ale na chatě v noci?
Horory na dobrou noc jsem taky četla, ale moc mě ta kniha neuchvátila - asi proto, že fakt nebyla děsivá. Kdo by se bál vany? Třeba já. :D Sice ne té z knihy, ale já prostě vany nemám ráda. A celkově se bojím sprch v cizím prostředí. Musí tam jít vždycky někdo přede mnou a říct, že je v pohodě. xD Vím, podivný strach a taky dost úsměvný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama